Konkurs dla pracowników CEWE i Fotojoker

Konkurs fotograficzny

Serdecznie zapraszamy miłośników fotografii z firm CEWE i Fotojoker do udziału w konkursie. Wykonaj zdjęcie aparatem marki Olympus w jednej z trzech kategorii: Rodzina, Podróże lub Ekstremalnie, zgłoś je na tej stronie i wygraj aparaty marki Olympus lub CEWE FOTOKSIĄŻKI!

Olympus OM-D E-M10 MKII + 14-42EZ
E-M10 Mark II – mały i lekki ale bez kompromisów, jeśli chodzi o ergonomię. Aparat, który pasuje do Twojego wyrafinowanego stylu i będzie idealnym towarzyszem niezależnie od tego, gdzie się udasz. E-M10 Mark II, mimo że posiada metalową obudową, waży zaledwie 390g* - na pewno nie będzie dla Ciebie obciążeniem. Pięknie zaprojektowany, w klasycznym stylu, jest jednocześnie wyposażony w najnowsze technologie zapewniające doskonałe zdjęcia.
Olympus PEN E-PL7 EZ KIT
Kiedy wychodzę, muszę wyglądać perfekcyjnie i elegancko. PEN E-PL7 jest wykonany z metalu najwyższej jakości, a jego skórzane wykończenia doskonale pasują do mojego wyrafinowanego stylu. Każdy detal: efektowny grip, rozmieszczenie przycisków, wszystko wygląda wspaniale i idealne pasuje do mojego stylu.
Olympus TG-4
Niezależnie od tego, czy nurkujesz na rafie koralowej, eksplorujesz wraki, czy tylko podglądasz podwodną przyrodę, TOUGH TG-4 zapewni Ci możliwości na najwyższym poziomie w każdych podmorskich warunkach. Wyposażony w superjasną przysłonę 1:2.0, szybki obiektyw zapewni Ci oszałamiające, pełne żywych kolorów, jasne zdjęcia z Twoich podwodnych wypraw.
Partnerzy
  • CEWE
  • FOTOJOKER
  • Olympus
global.drag_and_drop.header
global.drag_and_drop.description