NAGRODY

Wspaniałe nagrody są na wyciągnięcie ręki. Zgłoś pracę plastyczną swojego dziecka w tematyce konkursu i wygraj jedną z atrakcyjnych nagród.

Aparat fotograficzny Samsung NX300 o wartości 1500 PLN
Godna profesjonalnego fotografa zaawansowana matryca zapewnia wysoką jakość zdjęć w żywych barwach i najwyższej rozdzielczości w swojej klasie. Stworzona z myślą o tych, dla których fotografia jest pasją. Ten aparat idealnie nadaje się również do robienia zdjęć z małą głębia ostrości dzięki największej matrycy zastosowanej dotychczas w systemie bezlustrowym.
CEWE FOTOOBRAZ na płótnie o wartości 160 PLN
Fotoobraz drukowany na prawdziwym płótnie a następnie naciągnięty na mocnej, drewnianej ramie. Twoje ulubione zdjęcia staną się dziełami sztuki. Stworzenie obrazu ze zdjęcia jest bardzo łatwe i zajmuje tylko chwilę. Obrazy ze zdjęć posiadają najwyższej jakości kolory dzięki drukowaniu z dwunastu a nie z czterech kolorów.
Fotokubek z kolorowym wnętrznem o wartości 40 PLN
Z kolorowym kubkiem dzień musi się dobrze zacząć! Ulubiony kubek ze zdjęciem teraz z 5 różnymi kolorami wnętrza. Sam zdecyduj, w jaki sposób możesz wykorzystać fotokubek. Każde rozwiązanie sprawdzi się idealnie, jeśli wybierzesz zdjęcia, które oddadzą jego charakter.
global.drag_and_drop.header
global.drag_and_drop.description