Nagroda główna - nowy Fiat 500 Stylowe auto do miasta
Stylowe auto do miasta. Oryginalna linia nadwozia i komfortowe wnętrze to główne cechy nowego Fiata 500, Więcej stylu, Więcej technologii - ten sam charakter! Odnowiony zewnętrznie i wewnętrznie, zachował kultowy kształt i gabaryty bestsellerowej generacji z 2007 r. Ma około 1800 nowych detali. Nowe są reflektory ze światłami do jazdy dziennej, światła tylne, kolory, deska rozdzielcza, kierownica oraz materiały. (* zdjęcie nagrody ma charakter poglądowy).
Olympus OM-D E-M5 II z ob. 12-50mm o wartości 5700 PLN
Kamera, Akcja! Czysty obraz z najlepszą na świecie stabilizacją obrazu. Idealne rozwiązanie pozwalające na uzyskiwanie wyraźnych zdjęć i filmów w słabych warunkach oświetleniowych i bez statywu. Pochylenia w przód i tył, przesunięcia na boki, w górę i dół, obroty – wbudowana 5-osiowa stabilizacja obrazu poradzi sobie ze wszystkim i pozwoli na zdjęcia bez rozmyć.
CEWE FOTOKSIĄŻKA o wartości 300 PLN
Nagrodami równorzędnymi za zajęcie 3-10 miejsca jest bon rabatowy na wykonanie CEWE FOTOKSIĄŻKI. Taki nowoczesny fotoalbum będzie idealnym sposobem na uwiecznienie najważniejszych momentów życia. Piękna fotoksiążka z własnymi zdjęciami i tekstami to wyjątkowo sentymentalna pamiątka dla całej rodziny.
Partnerzy
  • Olympus Polska
global.drag_and_drop.header
global.drag_and_drop.description