Konkurs fotograficzny

Czarno-białe inspiracje

Serdecznie zapraszamy do udziału w naszym konkursie. Tym razem tematem jest fotografia czarno-biała. Na zwycięzców czekają nagrody o łącznej wartości 1200 PLN.

NAGRODY

Wspaniałe nagrody są na wyciągnięcie ręki. Zgłoś zdjęcie/zdjęcia w tematyce konkursu i wygraj jedną z atrakcyjnych nagród.

Aparat fotograficzny Samsung NX1100 o wartości 700 PLN
Nagrodą główną w konkursie jest aparat fotograficzny Samsung NX1100. Został on wyposażony w bardzo dużą matrycę CMOS APS-C, która odtwarza bogactwo naturalnych kolorów, a także wyraźne obrazy. Matryca w aparacie NX1100 minimalizuje szumy, które standardowo obniżają jakość zdjęcia. Dzięki jej zastosowaniu obrazy są wyraźne i ostre.
CEWE FOTOOBRAZ na drewnie o wartości 300 PLN
Nagrodą za zajęcie drugiego miejsca w konkursie jest bon rabatowy na wykonanie CEWE FOTOOBRAZU na drewnie. Zdjęcie na drewnie to idealna dekoracja dla miłośników natury. Przejścia pomiędzy poszczególnymi elementami tworzą specyficzny styl dla Twojego zdjęcia. Wzmocnienia z tyłu zapewniają odpowiednią stabilność całego produktu.
CEWE FOTOKSIĄŻKA o wartości 200 PLN
Nagrodą za zajęcie 3 miejsca jest bon rabatowy na wykonanie CEWE FOTOKSIAŻKI. Taki nowoczesny fotoalbum będzie idealnym sposobem na uwiecznienie najważniejszych momentów życia. Piękna fotoksiążka z własnymi zdjęciami i tekstami to wyjątkowo sentymentalna pamiątka dla całej rodziny.

global.drag_and_drop.header
global.drag_and_drop.description