Nettiquette

"

Drodzy Uczestnicy Konkursu,

Chcielibyśmy umożliwić Wam przyjemną komunikację. Dlatego zwracamy się z prośbą o uprzejmość w ramach naszej społeczności. Prosimy pamiętać, że po drugiej stronie ekranu są odbiorcy, przez których w realnym życiu sami chcielibyście być odpowiednio traktowani.

Reguły Netiquette:

Pisz wyraźnie:
pamiętaj, że publikujesz tekst, który będą czytać odbiorcy z całej Europy. Unikaj regionalnych dialektów i pisz całymi, zrozumiałymi zdaniami. Pisz w miarę możliwości tak, aby każdy mógł Cię zrozumieć.
Bądź przyjazny dla innych:
Uprzejmość wspiera wymianę myśli. Poinformuj nas,
jeśli czytasz lub widzisz coś, co Ci się podoba. Nie atakuj innych uczestników osobiście. Nie obrażaj innych użytkowników i zadbaj o dobry ton swojej wypowiedzi. Ironia i dwuznaczność są bardzo często błędnie rozumiane. Ewentualną krytykę sformułuj uprzejmie i rzeczowo.
Szanuj zdanie innych:
Jeśli zamierzasz skrytykować bądź negatywnie ocenić czyjąś wypowiedź, postaraj się zachować zdrowy rozsądek. Najpierw dokładnie przeczytaj wypowiedź, zastanów się, czy chcesz na nią odpowiedzieć i napisz jasny komentarz. Nie bądź pamiętliwy, wybaczaj i przeproś, jeśli zajdzie potrzeba.
Pamiętaj o odpowiedniej treści:
nie życzymy sobie tutaj rasistowskich, seksistowskich bądź innego typu obraźliwych treści.

Jeśli będziesz się trzymał tych prostych reguł, stworzymy wspaniałe forum i intrygujący konkurs z żywą wymianą myśli i zdjęć. Życzymy udanej zabawy!

"
global.drag_and_drop.header
global.drag_and_drop.description